Yhteystiedot

Työskentelemme pääsääntöisesti Pirkanmaan alueella, mutta alueemme on karkeasti Helsingistä Vaasaan. Kotipaikkamme on Kangasalla. Meillä on toimipisteet myös Seinäjoella sekä Turussa. Ota yhteyttä lähimpään edustajaan!

P1050304

Pirkanmaa
Sisärakenne TopSet Oy ( Y: 2596259-9 )
Kalliontie 33, 36100 Kangasala
Timo Issakoff, timo.issakoff(at)topset.fi,  050 569 1179
Sami Järvinen, sami.jarvinen(at)topset.fi,  0400 512 611
Erno Kiikka, työpäällikkö, erno.kiikka(at)topset.fi,  040 845 1507
Henri Wallenius, työnjohtaja, henri.wallenius(at)topset.fi 045 694 3666
Kari Kiikka, express palvelut, kari.kiikka(at)topset.fi 050 565 9944

Rakennustoimisto Topset Oy ( Y: 2799297-8 )
Kalliontie 33, 36100 Kangasala
Janne Pikkumaa, janne.pikkumaa(at)topset.fi, 050 552 7018


Pohjanmaa
Sisärakenne TopSet Pohjanmaa Oy ( Y: 2625909-6 )
Seinäjoki ( osoite päivitetään lähiaikoina )
Toimitusjohtaja, Sami Järvinen, sami.jarvinen(at)topset.fi,  0400 512 611
Aluepäällikkö, Jari Pitkäranta, jari.pitkaranta (at)topset.fi, 040 556 99 07


Varsinais-Suomi
Sisärakenne TopSet Turku Oy ( Y: 2747526-8 )
Voimakatu 14, 20520 Turku
Markus Ojanen, markus.ojanen(at)topset.fi,  0400 748 587


 

 

 


Sisärakenteet

Kun tarvitset luotettavaa ammattilaista, ota yhteyttä! Soita 050 569 1179

Hae meille töihin!

Palkkaamme sisäkattoasentajia ja sisärakentamisen ammattilaisia. Lue lisää.