Yhteystiedot

Työskentelemme pääsääntöisesti Pirkanmaan alueella, mutta alueemme on karkeasti Helsingistä Vaasaan.  Meillä on toimipiste myös Seinäjoella. Ota yhteyttä lähimpään edustajaan!

P1050304

Pirkanmaa
Sisärakenne TopSet Oy ( Y: 2596259-9 )
Opistontie 35, 34130 Ylöjärvi
Timo Issakoff, timo.issakoff(at)topset.fi,  050 569 1179
Sami Järvinen, sami.jarvinen(at)topset.fi,  0400 512 611
Erno Kiikka, työpäällikkö, erno.kiikka(at)topset.fi,  040 845 1507
Henri Wallenius, työnjohtaja, henri.wallenius(at)topset.fi 045 694 3666
Jaakko Kujala, työnjohtaja, jaakko.kujala(at)topset.fi 044 970 1701
Jukka Karhunen, työnjohtaja, jukka.karhunen(at)topset.fi 050 538 4708
Kari Kiikka, express palvelut, kari.kiikka(at)topset.fi 050 565 9944

 

Rakennustoimisto Topset Oy ( Y: 2799297-8 )
Opistontie 35, 34130 Ylöjärvi
info(at)topset.fi, 044 9701 701

 


Pohjanmaa
Sisärakenne TopSet Pohjanmaa Oy ( Y: 2625909-6 )

Firmantie 9, 60100 Seinäjoki
Toimitusjohtaja, Sami Järvinen, sami.jarvinen(at)topset.fi,  0400 512 611
Työnjohtaja, Jaakko Kujala, jaakko.kujala(at)topset.fi, 044 970 1701

 


 

Verkkokauppa Kalusteetkotiin

www.kalusteetkotiin.fi  asiakaspalvelu(at)kalusteetkotiin.fi

 

What do you want to do ?

New mail

What do you want to do ?

New mail


Sisärakenteet

Kun tarvitset luotettavaa ammattilaista, ota yhteyttä! Soita 050 569 1179

Hae meille töihin!

Palkkaamme sisäkattoasentajia ja sisärakentamisen ammattilaisia. Lue lisää.