Yhteystiedot

Työskentelemme pääsääntöisesti Pirkanmaan alueella, mutta alueemme on karkeasti Helsingistä Vaasaan. Kotipaikkamme on Kangasalla. Meillä on toimipisteet myös Seinäjoella sekä Turussa. Ota yhteyttä lähimpään edustajaan!

P1050304

Pirkanmaa
Sisärakenne TopSet Oy ( Y: 2596259-9 )
Kalliontie 33, 36100 Kangasala
Timo Issakoff, timo.issakoff(at)topset.fi,  050 569 1179
Sami Järvinen, sami.jarvinen(at)topset.fi,  0400 512 611
Erno Kiikka, työpäällikkö, erno.kiikka(at)topset.fi,  040 845 1507
Henri Wallenius, työnjohtaja, henri.wallenius(at)topset.fi 045 694 3666
Kari Kiikka, express palvelut, kari.kiikka(at)topset.fi 050 565 9944

 

Keskisuomi / Nova Sairaala

Ari Viitaniemi, a.viitaniemi@topset.fi 040 514 29 66

 

Rakennustoimisto Topset Oy ( Y: 2799297-8 )
Kalliontie 33, 36100 Kangasala
Jussi Peurala, jussi.peurala(at)topset.fi, 040 514 0251


Pohjanmaa
Sisärakenne TopSet Pohjanmaa Oy ( Y: 2625909-6 )

Firmantie 9 60100 Seinäjoki
Toimitusjohtaja, Sami Järvinen, sami.jarvinen(at)topset.fi,  0400 512 611
Aluepäällikkö, Jari Pitkäranta, jari.pitkaranta (at)topset.fi, 040 556 99 07


Varsinais-Suomi
Sisärakenne TopSet Turku Oy ( Y: 2747526-8 )
Voimakatu 14, 20520 Turku
Timo Issakoff, timo.issakoff(at)topset.fi,  050 569 11 79

Työnjohtaja

Markus Serala, markus.serala(at)topset.fi  050 343 41 16

 

 

 

Verkkokauppa Kalusteetkotiin

www.kalusteetkotiin.fi  asiakaspalvelu(at)kalusteetkotiin.fi

 


Sisärakenteet

Kun tarvitset luotettavaa ammattilaista, ota yhteyttä! Soita 050 569 1179

Hae meille töihin!

Palkkaamme sisäkattoasentajia ja sisärakentamisen ammattilaisia. Lue lisää.